Сервіс для аграріїв АгроВопрос

Новий сервіс для аграріїв: онлайн-система “Агровопрос” 

Ми раді повідомити, що у вересні запрацювала анонсована раніше повнофункціональна версія онлайн-сервісу для представників агробізнесу, фермерів і спеціалістів у сільскогосподарській галузі.

Сервіс Агровопрос представлений авторитетним виданням “Аграрник” (www.agrarnik.com) і дозволяє абсолютно будь-якій людині поставити в онлайн-режимі питання, адресовуючи його спеціалістам аграріям.

“Агровопрос” вирішує важливу соціальну задачу: сервіс об’єднує аграріїв у вільну інтернет-спільноту, де кожен може допомогти кожному, відповідаючи на важливі питання і надаючи таким чином інформаційну підтримку спільноті, приймаючи участь у створенні найбільшої спеціалізованої бази знань, роблячи свій внесок у розвиток АПК.

Одна з цілей сервісу – стати головною і найбільшою справочною базою в сегменті АПК. І динаміка її росту приємно дивує: кожного тижня на сайті з’являються десятки нових питань і відповідей.

Така організація інформаційної підтримки на практиці виявилась дуже зручною для представників агробізнесу, адже усі важливі новини агроринку відразу ж публікуються і обговорюються експертами на сайті сервісу.

Враження одного з перших користувачів сервісу, фермера: Михайла Ткаченка:

– Дуже корисний сервіс, я б навіть сказав, чудовий. Розумієте, адже у нас як? Кожен фермер вариться у власному соку, інформації багато, легко заплутатися. І тому важливо знаходити однодумців. На сайті “Агровопроса” це виявилося легко зробити. Багато людей з досвідом. Особливо мені цікаві питання з приводу техніки. Для мене це зараз найбільш актуально. Але там також можна знайти спеціалістів в абсолютно різних галузях сільского господарства.

Замість підсумків, кілька слів про особливості сервісу:

  • Вражаюча база даних у формі питання-відповідь про агросектор і його проблеми
  • Неперервний прямий зв’язок з колегами-аграріями
  • Можливість знайти нових бізнес-партнерів
  • Можливість отримати знання і досвід від провідних галузевих експертів

Задати питання або почитати відповіді можно абсолютно безкоштовно тут: http://agrarnik.com/agrovopros