ООО «А-Вікт» є дочірнім підприємством ZPU “Agro-Wikt” (Польща). ZPU “Agro-Wikt” було засновано у 1975р., має багаторічний досвід у виготовленні сільськогосподарських машин і механізмів.

ООО «А-ВИКТ» почало свою діяльність в Україні з квітня 2005 року.

Основним видом діяльності підприємства є виготовлення універсальних бетонозмішувачів, а також виготовлення і продаж сільгоспзапчпстин.

Виготовлення і продаж універсальних лемешів

У березні 2012 р. ООО «А-Викт» почало виготовлення універсальних лемешів. На підприємстві був впроваджений багаторічний досвід ZPU “Agro-Wikt” (Польща) виготовлення сільськогосподарських машин і обладнання.

Головна ціль фірми – виготовлення продукції, яка повною мірою задовольнить попит і очікування споживача завдяки високій якості і простоті використання. Тому ми постійно працюємо над удосконаленням технологій, проводимо контоль якості сировини та матеріалів, міжопераційний контроль, а також контроль якості готової продукції.

Наші лемеші виробляються за новітньою європейською технологією. Лемеші виготовляються методом гарячої ковки зі спеціальної високолегованої сталі, стійкої до стирання. Вага лемеха 7,1 кг і 5,3 кг (набагато вища за запропонаваних на ринку), що значно збільшує термін служби. Низький коефіцієнт тертя забезпечує легкий вхід у грунт. Поверхня лемеша пройшла процес закалювання. Удосконалена багаторічним досвідом форма носка лемеша сприяє економії витрати пального і потужності двигуна трактора. Леміш має самозагострювальний профіль завдяки відповідній структурі сталі після процесу поздовжнього вальцювання.

Висока європейська якість за оптимальною ціною.

Виготовлення і продаж бетонозмішувачів

Наші бетонозмішувачі вирізняються високою якістю, стійкістю, а також оптимальною ціною.

Ми впевнені у своїй продукції і тому надаємо 2-річну гарантію на бетонозмішувачі об’ємом 200 л і 150 л. На бетонозмішувачі ємністю 110л і 80л – 3 роки гарантії. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також повний асортимент запчастин.

ООО «А-ВІКТ» має доволі розвинену структуру продажів на всій території України. Ми і надалі плануємо розширят мережу продажів і Україні і Росії, Молдові, Беларусі, Узбекистані і Казахстані. З цією метою запрошуєио нових дилерів до співпраці. Наша ціль – бути надійним партнером для усіх, чий бізнес пов’язаний з будівельництвом і ремонтом, виготовленням і використанням будівельних матеріалів.

Ми впевнені, що наша співпраця зробить ваш бізнес більш ефективним і прибутковим.